Przed nami wyjazd integracyjny

Pracowaliśmy w firmie, która nie bardzo była skłonna do organizowania dodatkowych rzeczy dla pracowników, takich jak różnorodne wyjazdy, które cieszyłyby się przecież dużym zainteresowaniem. Wiedziałem z jednej strony, że jest to jakiś koszt i dlatego pracodawcy nie chcą się na to decydować, z drugiej jednak na pewno taki wyjazd integracyjny na przykład na Mazury byłby dobrą motywacją dla nas.

Pomysł na wyjazd integracyjny

wyjazdy integracyjne dla firm na MazuryJednak ku naszemu zdziwieniu nasz szef zamierzał zorganizować taką imprezę już za kilka dni. To wszystko stało się tak nagle, a ja wiedziałem, że wszyscy pracownicy z rożnych działów będą z tego względu zadowoleni. Nie mogłem się doczekać aż przekażę tę informację innym pracownikom. Byłem ciekawy ich reakcji, gdyż wyjazdy integracyjne dla firm na Mazury zawsze ich ciekawiły. Kiedyś nawet pracwałem dla jednej z firm, gdzie takie wyjazdy były standardem, więc można powiedzieć, że byłem już przyzwyczajony do takich atrakcji i szczerze mówiąc nie tylko ja, ale także inni pracownicy nie mogliśmy się doczekać, aby się przekonać co do wyjazdu. Wyjazdy integracyjne dla firm organizowane są przez różne firmy zewnętrzne i to właśnie z jednej z takich firm zamierzał skorzystać nasz szef. Tak się składa, że tę firmę znałem, więc wiedziałem mniej więcej, czego się mogę spodziewać. Kiedy okazało się, że jedziemy na Mazury, byłem tym bardziej zainteresowany, a wyjazd integracyjny dla firmy będzie na pewno bardzo  udany i ciekawy.

Jeśli chodzi o Mazury, to na pewno niezależnie od pory roku wycieczki tutaj okażą się idealną opcją. Jak już pojechaliśmy, to nasz szef powiedziałem, że teraz takie wyjazdy integracyjne dla firm będą organizowane częściej, gdyż podpisał on stałą współpracę z firmą, która zajmuje się organizacją.