Sklep z damskimi narzutkami

Nigdy nie mogę powstrzymać się od zakupów. Taką już mam naturę. Na szczęście nie tylko ja, a i moja najlepsza przyjaciółka. Zawsze razem wybieramy się na wycieczkę po sklepach. Cierpią później nasze portfele, ale chociaż my jesteśmy zadowolone.Nic tak nie cieszy, jak możliwość kupienia sobie jakiejś nowej rzeczy.

Idealna narzutka wiosenna

narzutki damskie sklepTym razem, wybrałyśmy się po jakieś dodatki na wiosnę. Potrzebowałam cieńszej czapki i czegoś do narzucenia w ciągu dnia, gdy będzie już o wiele cieplej. Stwierdziłam, że potrzebne będą narzutki damskie sklep z nimi był niedaleko galanterii, gdzie przyjaciółka wybierała portfel więc postanowiłam na chwilę odłączyć się od wycieczki. Potrzebowałam czegoś odpowiedniego na wiosnę, a nie chciałam już chodzić w kurtkach. Kiedyś miałam taką fajną narzutkę, ale zostawiłam ją w pociągu. Dlatego czas był najwyższy kupić nową. Na szczęście wybór był bardzo duży i nawet na moją kieszeń, więc mogłam porozglądać się tam bez żadnych wyrzutów sumienia. Oglądałam sobie różne narzutki, które były albo delikatne i zwiewne, raczej cieńsze i pod kurtkę, albo taki grubsze, że jak się nimi owinie to będzie jak w ciepłym sweterku. Postawiłam na grubszą narzutkę, ponieważ często wracam wieczorami do domu i nie chciałabym zmarznąć. Zaczęłam je przymierzać i bardzo szybko zapchałam nimi całą przymierzalnie. Zagubiłam się w narzutkach i ekspedientka musiała przyjść mi doradzić, bo koleżanka nadal wybierała portfel.

Postawiłam na milutką narzutkę w kolorze beżowym, wykonaną z delikatnego materiału. Jest jednocześnie bardzo ciepła, a z drugiej strony nie pogrubia. To taki fajny materiał, w którym wygląda się szczupło i nie trzeba przy tym marznąć. Mam nadzieję, że ten zakup długo mi posłuży, jak na razie jest wszystko ok.