Nowe firanki do domu

Bardzo dużo kupuję przez Internet – od moich ubrań, przez kosmetyki do czasami nawet jedzenia. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z firankami oraz zasłonami. Skusiłam się na pierwsze zamówienie bo akurat w sklepie były super promocje i nie mogłam po prostu przejść obok nich obojętnie.

W kuchni pojawiły się eleganckie firanki

eleganka firankaPrzez Internet zamówiłam firany do kuchni, salonu oraz sypialni. Do kuchni zamówiłam przepiękne krótkie eleganckie firanki pasujące do wystroju mojej kuchni. Moja nowa eleganka firanka naprawdę dobrze prezentuje się w kuchni. Mimo, że okno jest małe i sama kuchnia jest niewielka to dzięki temu jaki wybrałam model firany to powiększa ona optycznie pomieszczenie. Firana w mojej kuchni wykonana jest z bardzo cienkiego materiału, który mimo swojej delikatności jest bardzo mocna i nie zmienia swojej jakości podczas prania. Przez tę firanę bardzo dobrze przenika światło dzięki czemu kuchnia jest bardzo jasna, bo bez problemu wpadają do niej promienie słoneczne. To właśnie dlatego kuchnia wydaje się większa, ponieważ wpada do niej dużo słońca. Do sypialni zamówiłam sięgające do ziemi firany, które ozdobione są dużymi haftowanymi kwiatami, które strasznie mi się podobają, bo dzięki nim firana wygląda naprawdę ciekawie i trochę bardziej nowocześnie. Do salonu zamówiłam proste, długie firany – standard jeżeli chodzi o to co ozdabia moje okna w salonie.

Może ze jakiś czas zamówię w tym samym sklepie on-line firanki oraz zasłony do salonu, ponieważ jestem bardzo zadowolona z jakości firan, które zamówiłam. W sklepie podobało mi się też to, że zamówienie zostało zrealizowane tak szybko, a firany zostały bardzo dokładnie zapakowane i dobrze zabezpieczone. Lubię kiedy widać, że firma dba o klienta i o to by jego zamówienie bezpiecznie do niego dotarło.