Moja doświadczona kosmetyczka

 

Nigdy nie ufałam obcym ludziom. Czy to w kontaktach towarzyskich, czy w pracy. Niestety, nie zawsze jest tak, że możemy przebywać tylko z osobami które znamy. W życiu mamy wiele takich sytuacji, że ktoś obcy musi się stać naszym znajomym. Jednak gdy mam możliwość, to współpracuję z osobami, które są pewne i sprawdzone.

Chodzę tylko do mojej doświadczonej kosmetyczki

doświadczona kosmetyczka ze szczecinaNawet jeżeli chodziło o sklepy, to zazwyczaj wybierałam ten sam sklep z odzieżą i również salon kosmetyczny. Od lat przyjmowała mnie ta sama doświadczona kosmetyczka ze szczecina, której talent jest naprawdę ogromny. Kiedyś poszłam do niej przypadkiem i bardzo się bałam, bo nie wiedziałam, czy jest to dobra specjalistka. Jednak przekonałam się od razu, że zna się na rzeczy. Potrafi idealnie dopasować zabieg do każdego typu cery. Wie, co jest wskazane dla danego rodzaju skóry, czego absolutnie nie stosować. Dopasowuje kosmetyki idealnie, dzięki niej pielęgnacja w domu jest łatwiejsza i mogę podtrzymywać efekty uzyskane w salonie. Poza tym zabiegi zawsze są skuteczne i przyjemne. Nigdy nie byłam zadowolona i zawsze wychodzę odmieniona i pełna energii. Kosmetyczka jest przede wszystkim bardzo sympatyczna i jakoś od razu zdobywa to zaufanie, ufa się temu co mówi, ponieważ ona sama wie, że to jest prawda. Widać w niej szczerość. Raz w miesiącu chodzę na różne maseczki i peelingi, a raz na pół roku dokonuję poważniejszych zabiegów, których moja skóra niestety wymaga ze względu na wiek.

Zabiegi którym się poddaję to między innymi mezoterapia, oczyszczanie twarzy manualne, mikrodermabrazja. Złuszczanie kwasami również jest przeze mnie lubiane. Wszystko daje zadowalające efekty i cieszę się, że trafiłam na taką specjalistkę. Każdego dnia nie muszę się bać, że się zestarzeję, bo zawsze mam dobre zabiegi pod ręką.