Zrobienie manicure hybrydowego

 

Kiedy spotkałam się z koleżanką to od razu spodobały mi się jej paznokcie. Miała taki piękny kolor lakieru, że od razu musiałam zapytać gdzie go kupiła. Joasia powiedziała, że była w salonie kosmetycznym, gdzie jej tak właśnie kosmetyczka pomalowała paznokcie.

Hybrydowo pomalowane paznokcie były eleganckie

profesjonalny manicure hybrydowy - łódźPrzez całe spotkanie nie mogłam się skupić na niczym innym, ponieważ tak mi podobały się jej paznokcie. Na koniec spotkania poprosiłam o namiar na salon, bo też chciałam mieć wykonany taki profesjonalny manicure hybrydowy – łódź i to jak najprędzej. Joasia wskazała mi ten salon i powiedziała nawet jaki numer lakieru ma na paznokciach. Chciałam mieć ten sam i jeszcze tego samego dnia pojechałam do salonu, ażeby umówić się na wizytę. Miałam mnóstwo szczęścia, ponieważ jakaś klientka przełożyła wizytę i mogłam mieć malowane paznokcie od razu. Wskazałam numer lakieru, który mnie interesował i kosmetyczka pomalowała mi paznokcie. Zanim jednak kosmetyczka pomalowała mi paznokcie to najpierw przygotowała do tego moją płytkę. Musiała ją zmatowić i nałożyć specjalny preparat. Zanim pomalowała paznokcie wybranym lakierem to użyła bezbarwnej bazy, która jak mi powiedziała, odpowiadała za trwałość lakieru. Z salonu wyszłam bardzo zadowolona a moje paznokcie wyglądały szałowo i elegancko. Mój chłopak Łukasz od razu zauważył tę zmianę i sam przyznał, że mam ładne paznokcie. Lakier utrzymywał się przez cztery tygodnie. Nie miałam ani jednego odprysku co mnie satysfakcjonowało.

Od tamtego czasu regularnie chodziłam malować sobie paznokcie lakierami hybrydowymi, które były takie trwałe. Za każdym razem decydowałam się na inny kolor, ponieważ zawsze lubiłam zmiany. Nie wyobrażam sobie już używać zwykłych lakierów, które nie są trwałe.