Iluzjoniści zabawiali uczestników festynu

Niedawno moja kariera zawodowa mocno poszła do przodu i otrzymałam stanowisko członka zarządu dużej korporacji. Jednym z pierwszych zadań, jakie otrzymałam, było przygotowanie firmowego eventu. Na pierwszy rzut oka zadanie wydawało się proste, jednak przedsięwzięcie okazało się na tyle duże, że jego przygotowanie spotkało się z kilkoma wyzwaniami.

Pokazy magii na festynie firmowym

najlepszy iluzjonista do pokazówPrzygotowanie eventu firmowego dla blisko trzech tysięcy pracowników i ich rodzin to spore wyzwanie dla początkującego członka zarządu. Jednak poradziłam sobie z nim, nieskromnie mówiąc, wyśmienicie. Wszyscy doskonale się bawili a sam festyn okrzyknięto najlepszym od lat. Wszystko dlatego, że wybrałam nietypowy motyw przewodni, a była nim magia. Postanowiłam zatrudnić grupy magików, którzy mieli zabawiać zarówno młodszych, jak i starszych na terenie festynu. Na scenie zaś pojawili się znani w Polsce iluzjoniści, którzy dali nieapomniany, zachwycający pokaz magii. Ja przy okazji nauczyłam się o iluzji mnóstwa rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Okazało się, że najlepszy iluzjonista do pokazów wcale nie wykorzystuje dużo rekwizytów. Całą sztuką, która porywa publiczność, jest opowiedzenia wciągającej historii. to ona tworzy magiczną otoczkę wokół sztuczek wykonywanych przez magika. Najlepsi z najlepszych nie tylko opanowali więc po mistrzowsku sztuczki od strony technicznej, ale też nauczyli się odpowiedniej komunikacji z tłumem ludzi.

Nie spodziewałam się, że wynajęcie iluzjonistów na festyn firmowy okaże się tak spektakularnym sukcesem. Magicy urządzili wielkie show, na który tłumy dały się porwać magii opanowanych do perfekcji sztuczek.  Przy okazji organizacji festynu mogłam też zagłębić się w tematyką iluzji od strony technicznej.