Pościel w prezencie

 

Czas leci tak szybko… zanim się zorientowałam, a już dawno byłam po studiach i pracowałam w swoim zawodzie, a mój najfajniejszy kuzyn Piotrek, z którym zawsze miałam dobry kontakt skończył 18 lat. Oczywiście dostałam zaproszenie na urodzinową imprezę, której właściwie nie mogłam się doczekać. Musiałam tylko znaleźć odpowiedni dla niego prezent.

Gadżet FC Barcelony dla fana

pościel fc barcelona dla fanaNa początku zastanawiałam się czy nie dać mu po prostu pieniędzy ale wiedziałam, że właściwie na nic nie zbiera. Kurs na prawo jazdy opłacili mu już dziadkowie, komputer miał w porządku… Śmieszne prezenty to nie moja broszka, więc postawiłam na coś, co oprócz tego, że będzie mu się podobać, będzie dla niego użyteczne. Pasją mojego kuzyna od kiedy był dzieckiem jest piłka nożna. Jest wielkim fanem ligi hiszpańskiej, a jego ulubioną drużyną jest FC Barcelona. Ogląda wszystkie mecze ale sam też dużo trenuje i gra z kumplami. Dlatego kiedy w sklepie zobaczyłam pościel z logiem tego klubu od razu wiedziałam, że muszę ją kupić. Byłam pewna, że taka pościel FC Barcelona dla fana, którym jest Piotrek będzie czymś, co na pewno mu się spodoba. Pościel była wykonana z dobrej jakościowo bawełny pościelowej i była bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Mimo tego, że materiał był delikatny nie był jednak na szczęście cienki. Do zestawu były dołączone poszewki na dwie duże poduszki i jednego jaśka. Wzór na materiale miał wyraźne kolory, co bardzo mi się podobało.

Czasy szalonych imprez osiemnastkowych mam już za sobą, jednak nie wydaje mi się, że jestem aż tak stara żeby nie dogadywać się dobrze z osobami w wieku mojego kuzyna, więc i mój gust co do prezentów nie może być zbyt starodawny. Na szczęście z prezentem trafiłam w dziesiątkę – kuzyn był naprawdę zadowolony.