Oryginalne wykorzystanie oświetlenia w łazience

Sukces w dziedzinie aranżacji łazienek, w dużej mierze zależy od naszej inwencji twórczej, oraz od zastosowania odpowiednich elementów. Decydujące może być, wykorzystanie oświetlenia i jego prawidłowe rozmieszczenie.

Nietypowe rozwiązanie z oświetleniem łazienki

eleganckie oświetlenie łazienkoweJuż od dłuższego czasu nosiłem się z remontem łazienki. Plan zakładał całkowitą wymianę glazury i terakoty. Chciałem również zamontowac nowe oświetlenie łazienkowe i wymienić wszystkie akcesoria sanitarne. Planowałem rozprowadzić nową instalację, tak aby możliwe było podłaczenie dodatkowych stylowych kinkietów oświetlajacych pomieszczenie. Plan był ambitny, pozostało tylko zakupić niezbędne materiały takie jak: kafelki, przewody i eleganckie oświetlenie łazienkowe. Wybór na rynku materiałów oświetleniowych jest naprwdę wielki. Udało mi się zakupić naprawdę stylowe lampy, które wspaniale komponowały się z kolorem i fakturą kafelek. Użyte oświetlenie sprawiało, że łazienka wydawała się większa i bardziej przytulna. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że wybór odpowiedniego oświetlenia, jest chyba najbardziej istotny w projektowaniu łazienek. Moja łazienka stała się elegancka, a przy tym bardzo przytulna. Marzyło mi się, aby była wyjątkowa i taka była. Dodatkowo, jedną ze ścianek wykonałem z białego matowego szkła, pod którym zostało zainstalowane dodatkowe oświatlenie ledowe. Teraz w końcu miałem wspaniale oświetloną łazienkę, ktora łącząc styl klasyczny z nowoczesną ścianką z białego szkła, dawała naprawdę wspaniały widok.

Pomysł połączenia tych dwóch stylów, przerósł moje oczekiwania i stworzył niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dodatkowo szklana ściana, choć wygląd jej wskazywać mógł na spore koszty, to jednak pozwolił na duże oszczędności przy zakupie innych materiałów i akcesorii.