Efektywne szkolenia dla pracowników

Agile jest wykorzystywany w naszej firmie praktycznie na co dzień, a ja jako osoba, która dopiero się uczyła pracy w tym systemie stwierdziła, że niezbędne będzie przejście odpowiedniego szkolenia, które na pewno sprawdzi się bardzo dobrze jeśli chodzi o efektywność i produktywność.

Agile dla każdego

szkolenie Agile

Pewnego dnia w pracy przyszedł do mnie szef mówiąc, że zapisuje mnie na specjalne szkolenie Agile połączone ze szkoleniem na tak zwanego Scrum Mastera. Byłem bardzo zadowolony, a jednocześnie nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać. Szybko stwierdziłem, że kluczowe będzie dla szkolenia Agile systematyczna nauka i wiedza nabyta przez doświadczenie, jednak z tym nie miałem żadnego problemu z tego względu, że wszystko było planowane przez organizatorów kursu. Dzięki temu właśnie mogłem się spodziewać, że szkolenie Agile przyniesie mi dużo dobrego i będę mógł w końcu zacząć pracować jako pełnoprawny pracownik w mojej firmie. Szkolenie Agile odbyło się w centrum miasta, dzięki czemu nie musiałem nawet specjalnie jeździć, aby wziąć w nim udział. Z tego, co się dowiedziałem, to także takie szkolenie może być zorganizowane bezpośrednio w miejscu pracy, co na pewno będzie bardzo korzystne jeśli chodzi o czas poświęcony na nie. W większości przypadków szkolenie Agile odbywa się właśnie w firmie na specjalne zamówienie przedsiębiorcy, który zamawia albo jednego szkoleniowca, albo właśnie całą ekipę szkoleniową, która z powodzeniem będzie wykładać trudne tematy dla pracowników.

Cena za organizację szkolenia będzie się różnić przede wszystkim tym, w ilu osobowych grupach będzie się odbywać. Im mniejsza grupa, tym na pewno cena będzie większa, chociaż część firm liczy sobie za każdego poszczególnego uczestnika, który bierze udział w organizowanym kursie.