Przedszkole przyjazne dzieciom

Mój syn gdy miał rok poszedł do żłobka. Te początku wspominam bardzo źle. Jednak wtedy nie miałam innego wyjścia i nie mogłam zostawić goi z nikim innym. a ja sama musiałam wrócić do pracy. Po jakimś czasie przyzwyczaił się jednak, że tam chodzi i robił to coraz chętniej.

Dobrze wyposażone przedszkole

niepubliczne przedszkole w KrakowieZawsze był jednak problem gdy przechodził do starszej grupy. Wiedziałam, że wtedy będą łzy i będzie potrzebował sporo czasu żeby się przyzwyczaić. Gdy miał już trzy lata zaczęłam szukać przedszkola dla syna. Zależało mi na tym żeby było ono jak najbliżej domu. Gdy zaczął już mówić to próbowałam uczyć go języka angielskiego. I nie ukrywam, że zależało mi na tym żeby w przedszkolu był ten język. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że niedaleko mojego domu znajduje się niepubliczne przedszkole w Krakowie, które jest jednym z najlepszych. Ja nawet nie miałam pojęcia, że tak blisko mam takie miejsce.Od razu po pracy udałam się żeby spytać się o wolne miejsca i po to żeby zobaczyć ten budynek. Na szczęście było jeszcze kilka wolnych miejsc. Po tym gdy zobaczyłam piękne, kolorowe sale z mnóstwem zabawek i sympatyczne panie postanowiłam zapisać tam synka. Podobał mi się także duży plac zabaw, na którym było chyba wszystko co można sobie tylko wyobrazić. Do tego ten plac zabaw otoczony był licznymi nasadzeniami krzewów i drzew. Bardzo spodobało mi się to miejsce. I gdy syn poszedł tam we wrześniu to byłam ciekawa czy będzie przechodził na początku trudny okres.

Jednak byłam zaskoczona bo tak nie było. Od razu mu się tam bardzo spodobało. Opowiadał mi w domu czym się bawił i co jadł. Widziałam, że przeżywa to wszystko ale w sposób bardzo pozytywny. Uważam, że wybrałam najlepsze przedszkole dla swojego dziecka. Widzę, że on jest szczęśliwy a to jest dla mnie najważniejsze.