Wymiana systemu na bardziej sprawny

Moja restauracja rozwijała się z roku na rok. Jej dania cały czas ulegały poprawie, a na dodatek przyciągała o wiele więcej gości. W pewnym momencie zauważyłem, że nasz stary system, który został zainstalowany kilka lat temu nie daje sobie rady.

Zmieniłem oprogramowanie w swojej restauracji 

oprogramowanie dla gastronomiiNa dodatek zaczął się zacinać, a moi pracownicy mieli z nim same kłopoty. Wtedy wiedziałem, że czas na nowe inwestycje. Na rynku pojawił się człowiek, który oferował skuteczne oraz proste systemy. Ja już wcześniej słyszałem o nim pozytywne opinie jednak nie potrzebowałem jego usług. Mój działał sprawnie i myślałem, że tak zostanie jeszcze przez jakiś czas. Na szczęście podczas wizyty okazało się, że całkiem nowe oprogramowanie dla gastronomii wcale nie jest aż tak drogie. Na dodatek podczas kłopotu oferowano natychmiastową reakcję. Bardzo mi na tym zależało, ponieważ pamiętam moment w którym wcześniejsze uległo awarii, a moja restauracja miała wielu klientów. Zrobiło się straszne zamieszanie i przyniosło to same straty. Teraz moja firma miała jeszcze bardziej pójść do przodu. Informatyk szybko zainstalował nam nowe oprogramowanie i nauczył nasz personel jak z niego korzystać. To było ważne w przypadku pracowników. Dzięki temu już następnego dnia mogliśmy zacząć sprawnie działać na tym polu, a moja restauracja wydawała dania gościom. Oczywiście patrząc na pracę nowego systemu z perspektywy czasu mogę stwierdzić jego wielką skuteczność. Efektywność restauracji znacząco wzrosła i można było działać o wiele lepiej.

Dzięki temu doskonale wiedziałem o słuszności swojej inwestycji. Warto wspomnieć o tym, że kwota jaką zapłaciłem wcale nie była aż tak wysoka. Uważam nawet, że te usługi znacznie potaniały i stały się bardziej wydajne niż to było kilka lat temu.