Przygotowuję ofertę z grzejnikami na podczerwień

Gdy dostałam nowy zakres obowiązków to początkowo obawiałam się, że sobie nie poradzę. Miałam jednak wsparcie ze strony kierownika i pomagał mi dość dużo. Teraz to jestem w pełni samodzielna i radzę sobie na prawdę świetnie ze wszystkim.

W ofercie pojawił się każdy dostępny grzejnik 

grzejniki na podczerwień oferowane w KatowicachOfertami zajmuję się już miesiąc i przyznam, że jestem o wiele lepsza od swojej poprzedniczki. Nie raz słyszałam pochwały ze strony kierownika. Nasza firma postanowiła wdrożyć grzejniki na podczerwień oferowane w Katowicach i trwały rozmowy z producentem na temat współpracy. Kierownik zaznaczył mi, że jak się dogadają to na pewno będę odpowiedzialna za przygotowanie oferty dla naszych kontrahentów. Byłam przygotowana i czekałam na to zlecenie. Nawet sprawdziłam w ofercie owego producenta jakie grzejniki na podczerwień oferowane w Katowicach są dostępne i zapoznałam się z każdym produktem. Temat jest przesądzony i wiem, że oferta na pewno się u nas pojawi. Miałam wszystkie dane przygotowane, ponieważ kierownik o wszystkim mnie poinformował. Zaczęłam nawet przygotowywać sobie ofertę zanim jeszcze prezes przyszedł do mnie z tym zadaniem. W ofercie umieściłam każdy dostępny grzejnik. Jeżeli jakaś pozycja nie będzie dostępna to w każdej chwili mogę ją wykasować. Pod koniec tygodnia sam prezes pojawił się w moim gabinecie z teczką. Wiedziałam już, że chodzi o umowę z producentem. Przekazał mi dokumenty i dał dwa tygodnie czasu. Sprawdziłam dane i miałam wszystko uwzględnione w mojej wcześniej przygotowanej ofercie.

Nie poszłam od razu do niego, ponieważ oficjalnie o niczym nie wiedziałam. Poczekałam tydzień czasu i do niego poszłam. Zaskoczyła go moja wizyta i sądził, że mam pytania. Kiedy zobaczył gotową ofertę to zaniemówił. Dobrze się spisałam.