Bezpieczna bramka do gry

 

Gdy urodziła się moja córka mój mąż cały czas powtarzał, że będzie chciał żeby uprawiała jakieś sporty. On sam jest bardzo aktywny fizycznie i sport to duża część jego życia. Ja oczywiście byłam za to jeśli tylko będzie to miało formę zabawy.

Bramka do piłki ręcznej dla dziecka

dmuchana bramka do piłki ręcznejGdy córka miała kilka lat to bardzo lubiła grać w piłkę. Mąż nauczył ją tego jak gra się w piłkę ręczną i muszę przyznać, że nawet ja zauważyłam, że ma do tego jakieś predyspozycje. Było to coś co mogła robić naprawdę długo i sprawiało jej to przyjemność. Oczywiście chciałam, że póki jest to dla niej taka frajda żeby grała w tą piłkę. Z mężem też stwierdziliśmy, że byśmy mogli przed domem postawić taką bramkę do tej piłki. Jednak ja miałam opory żeby była to taka prawdziwa bramka. W sumie była ona jeszcze małym dzieckiem i mogłaby jakoś niefortunnie się na nią przewrócić. Mąż przyznał mi rację. Jednak po jakimś czasie pokazał mi, że jest coś takiego jak dmuchana bramka do piłki ręcznej i że to byśmy mogli dla niej zamówić. W sumie był to świetny pomysł. Bramka ta była wielkości profesjonalnej. Jednak była dmuchana i przez to bezpieczna dla dziecka. A zresztą gdy nie będzie potrzebna to będzie można wypuścić z niej powietrze i po prostu schować. Dlatego też mąż zamówił ją przez internet. Koszt za coś takiego nie był wysoki. A już za parę dni mieliśmy ją w domu. Oczywiście gdy bramka ta została postawiona w ogrodzie to gra w piłkę stała się dla córki jeszcze bardziej atrakcyjna.

A ja byłam szczęśliwa bo wiedziałam też, że gdy nawet się na nią przewróci to nic sobie nie zrobi. Bo jednak bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze. Możliwe, że gdy nadal będzie interesowała się piłką ręczną to w przyszłości kupimy jej już taką trwałą bramkę.