Tanio dostałem drewno do kominka

 

Żona od kilku miesięcy upierała się, żebym zamontował w domu kominek. W końcu jej uległem i się na to zdecydowałem. To był świetny pomysł, ponieważ w salonie panuje teraz niesamowity klimat a ogrzewanie jest o wiele tańsze i efektywniejsze.

Z taniego drewna kominkowego jestem zadowolony

tanie drewno kominkowe z RybnikaKiedy wracałem z pracy pewnego dnia to znalazłem w bramie ogłoszenie. Facet oferował tanie drewno kominkowe z Rybnika i postanowiłem zadzwonić pod wskazany tam numer kontaktowy. Kiedy zadzwoniłem to odebrał starszy człowiek, który potwierdził, że sprzedaje bardzo tanie drewno kominkowe z Rybnika i zachęcił mnie do skorzystania z jego oferty. Porównałem ceny i okazało się, że jego drewno jest bardzo tanie. Taniej to szczerze mówiąc jeszcze nigdzie nie znalazłem. Podał mi adres i postanowiłem tam pojechać. Transport musiałem załatwić we własnym zakresie to wynająłem sobie przyczepkę. Wiem doskonale ile drewna potrzebuję i wiedziałem, że ze wszystkim się zmieszczę. Na miejscu jak pojechałem do Rybnika to była firma. Na zewnątrz było mnóstwo drewna w różnych cenach. Było to bardzo tanie drewno kominkowe z Rybnika i wiedziałem, że na pewno będę się zaopatrywał tylko w tym miejscu. Do miasta nie mam aż tak daleko a przyczepkę to w każdej chwili mogę wynająć. Wybrałem odpowiednie do kominka drewno i zapakowałem na przyczepkę. Później poszedłem się rozliczyć do sprzedawcy. Otrzymałem fakturę i wróciłem do domu. Od razu napaliłem w kominku, by sprawdzić to drewno. Jest ono na prawdę dość wydajne.

Teraz to mógłbym mieć w domu nawet dwa kominki. Drewno kupuję w tak niskiej cenie, że opłaca się nim palić w kominku. Żona jest szczęśliwa i powiedziała, że dobrze, że udało jej się mnie namówić na ten kominek. Ja też jestem z tego rozwiązania zadowolony.