czarter jachtów na mazurach

Noclegi i czarter jachtów na Mazurach po udanym weselu

Warto pomyśleć nie tylko o weselu, ale również o tym, w jaki sposób spędzić tak zwany miesiąc miodowy. Dobrze spędzić pierwsze chwile jako mąż i żona w atrakcyjnym otoczeniu. Podajemy pomysły na ten piękny czas.

Czy dj na wesele również na poprawiny?

dj na weseleNiektórzy planują wesele wraz z poprawinami. Inni przeznaczają na świętowanie tylko jeden dzień. Można postarać się, żeby po prostu goście świętowali sami drugiego dnia, podczas gdy Młodzi będą już daleko poza zasięgiem. Jest w związku z tym wiele aspektów do przemyślenia. Wśród nich jest na pewno to, czy warto zatrudniać dj’a na drugi dzień. Często mają oni korzystne zniżki na prowadzenie imprezy podczas poprawin. Trzeba im jednak opłacić nocleg. W Krakowie nie jest to tanie. Ciężko jednak wyobrazić sobie świętowanie bez muzyki. Można oczywiście postawić na jakieś playlisty i muzykę lecącą z własnych głośników. Wodzirej jednak także przydałby się do zabawiania towarzystwa. Biorąc jednak pod uwagę, że drugi dzień świętowania jest zwykle dużo spokojniejszy, można obyć się bez dj’a. Jeżeli jednak nie będzie ani jego, ani Państwa Młodych, to będzie trochę łyso. Może lepiej wówczas podarować sobie ten drugi dzień albo poprosić rodziców, aby zaprosili zainteresowanych spożyciem pozostałości jedzenia i picia w ich domu. Dobrze będzie to sobie gruntownie przemyśleć. Lepiej jechać wcześniej na wycieczkę czy pozostać jeszcze z gośćmi drugi dzień? Wykupić usługę dj’a i załatwić mu nocleg w Krakowie czy nie? Jest wiele aspektów, które trzeba ze sobą omówić i podjąć najlepszą dla siebie, ale i atrakcyjną dla gości decyzję.

Dla kogo czarter jachtów na Mazurach?

czarter jachtu na mazurachKiedy wszystko odnośnie wesela jest już zaplanowane, można myśleć o wypoczynku po hucznej imprezie. Naszą propozycją są Mazury. Można tam zażyć bliskości natury, co jest jak ulał na okazję, jaką jest miesiąc miodowy (albo miodowy tydzień). Czarter na Mazurach sprawi, że będzie można całkiem odpocząć i zrelaksować się. Wspólne zaś przebywanie na wodzie, aktywne spędzanie czasu, na pewno pozwoli świeżo upieczonym małżonkom na cieszenie się swoim towarzystwem. Właściwie każdy może pływać jachtem. Obecnie da się wynająć ten środek transportu nawet bez posiadania patentu żeglarskiego. Bliskość z naturą sprawia, że człowiek wypoczywa i napawa się pięknem.

  • lubi się aktywny wypoczynek
  • chce się być blisko przyrody
  • chce się spędzić spokojnie czas
  • nie przeszkadzają człowiekowi niewygody

Takie rozwiązanie nie będzie jednak dla kogoś, kto panicznie boi się wody albo nie jest w stanie znieść robactwa. Nie będzie to wymarzona wycieczka dla delikatnych pań, które wolą nocować w hotelach. Warto wybrać jacht na Mazurach, kiedy:

Tanie i sprawdzone noclegi oraz atrakcje

noclegi w hoteluMożna także wybrać oczywiście inny sposób wypoczynku po ślubie. Jednym z rozwiązań jest wybranie ciekawego miasta, które można by zwiedzić. Może to być na przykład niedoceniana Bydgoszcz. Jest tam całkiem sporo ładnych miejsc i atrakcji na weekend. Da się także znaleźć dobre noclegi w Bydgoszczy. Są zarówno tańsze miejsca, jak i te droższe. Z pewnością para bardziej wymagająca znajdzie dla siebie hotele w Bydgoszczy. Ta zaś, której wystarczy zwykły pokój też nie będzie rozczarowana. Najważniejsze i tak są planowane atrakcje i spędzanie czasu z ukochaną osobą. W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzić w ramach odpoczynku po weselu. Każdy oczywiście interesuje się czym innym, a więc dla jednego atrakcyjne będą góry, dla innego morze. Nie gorsze jest też wybranie się do jakiegoś miasta w centralnej Polsce. Ważne, aby dobrze się czuć podczas tego wspólnie spędzanego czasu. Trzeba zorganizować go tak, aby i mąż, i żona byli zadowoleni i później miło wspominali ten swój wyjazd. Najlepiej obgadać możliwości dużo wcześniej i zarezerwować sobie pobyt.


Wartościowe źródła informacji związanych z tematem:

  • Nfuncharter.pl – strona internetowa firmy oferującej czarter jachtów na Mazurach
  • Bestinn.pl – witryna internetowa przedstawiająca hotel w Bydgoszczy
  • Twojdzien.com – strona internetowa oferująca dj wesele w Krakowie
  • Slub-wesele.pl – internetowy portal poświęcony branży ślubnej

Podsumowanie

Wesele to nie wszystko, co warto sobie zorganizować. Po nim z pewnością przyda się młodym małżonkom czas, który spędzą jedynie we własnym towarzystwie. Najlepiej sprawić, aby był on nie w mieszkaniu, ale w jakimś pięknym miejscu. Wtedy można całkowicie odpocząć i zrelaksować się.