targi weselne

Czy reklama pneumatyczna sprawdzi się podczas targów weselnych?

Odpowiednia reklama to klucz do udanego biznesu. Targi weselne są okazją do tego, aby wypromować swoje usługi ślubne wśród osób już zainteresowanych. Uwagę ma się więc już zapewnioną, teraz trzeba tylko zastanowić się, jak podkreślić walory własnej firmy na takim wydarzeniu.

Stoiska targowe i ich możliwości

stoisko targoweTargi to wymarzona sytuacja na zareklamowanie się. Nie jest jednak łatwo wyróżnić się wśród przedsiębiorstw oferujących podobne usługi. Trzeba zadbać o to, aby być widocznym i wyróżniać się profesjonalizmem spośród konkurencji. Możliwe formy reklamowe na targach:

  • krówki reklamowe
  • balony z nadrukiem
  • foldery reklamowe
  • wyświetlanie filmów i zdjęć z portfolio
  • doskonała, przyjazna obsługa zainteresowanych

Podstawą, jeżeli chce się zainteresować kogoś swoimi usługami powinno być zapewnienie profesjonalnego i miłego personelu, który obsłuży stoisko targowe. Jeśli będzie to osoba lub osoby, które z zaangażowaniem odpowiedzą na każde pytanie i wątpliwość, a także z przyjemnością zaprezentują dotychczasowe efekty działań firmy, to już będzie wielki plus w oczach klientów. Poza tym warto zadbać o to, aby klient mógł zabrać ze sobą coś do domu. Niech będą to wizytówki lub foldery reklamowe, dzięki którym potencjalnie zainteresowana osoba będzie mogła skontaktować się, gdy namyśli się, aby skorzystać z oferty. Poza tym dobrze jest wywoływać pozytywne wrażenia na przykład za pomocą smaku. Krówki reklamowe to mała rzecz, a cieszy, kiedy klient może poczęstować się czymś dobrym. Można także zastanowić się nad wykonaniem innego rodzaju gadżetów, może bardziej związanych z działalnością firmy. Każdy lubi dostać coś za darmo. Taka rzecz spowoduje, że klient pozytywnie skojarzy sobie całe przedsiębiorstwo. Mogą to być przykładowe balony z nadrukiem, które firma oferuje do wystroju wesela.

Jak może reklamować się DJ na wesele?

balony reklamowe z nadrukiemReklama pneumatyczna to zazwyczaj reklama wielkoformatowa. Jeśli targi odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu jakiejś hali targowej lub sportowej, to zazwyczaj przestrzeń jest ograniczona. Może więc się okazać, że nie ma możliwości użycia takiego nośnika. Co innego, przy okazji jakichś większych wydarzeń, na świeżym powietrzu. Wówczas dj na wesele ze Śląska może zadbać o wyróżnienie swojego stanowiska takim właśnie wielkim rekwizytem. Może mieć on między innymi postać ekranu, namiotu czy balona. Nie należy jednak od razu wykluczać możliwości wykorzystania reklamy pneumatycznej wewnątrz hali. Być może organizatorzy pozwolą na wykorzystanie większej ilości miejsca swoim wystawcom. Często wówczas można spotkać wspomniane namioty czy na przykład atrapy produktów. Mogą mieć one postać loga, maskotki czy najpopularniejszego produktu przedsiębiorstwa. Na pewno przyciągają wzrok klientów, poruszających się po obiekcie.

Jak przykładowo urządzi stoisko targowe dj weselny?

dj na weseleWarto przytoczyć przykład pozytywnego urządzenia stanowiska targowego przez jednego z usługodawców weselnych. Może być nim dj weselny ze Śląska. Podstawowa rzecz, o którą musi on zadbać to dobra prezentacja własnych produktów. Ponieważ zajmuje się on oprawą muzyczną, ciężko będzie dokładnie pokazać w takim miejscu walory jego usług. Może on jednak (jeśli będzie tyle miejsca) użyć reklamy pneumatycznej i postawić specjalny ekran, na którym będą puszczane filmy z jego dotychczasowych występów na weselach. Może też pokazywać je po prostu na laptopie. Należy jednak nastawić się na najgorsze, że na miejscu będzie szum i niewiele może być słychać. W takiej sytuacji ciekawym działaniem będzie udostępnienie nagrań na płytach jako takiego zamiennika folderu reklamowego. Inna rzecz, której nie może zabraknąć to po prostu bycie sobą, bo wskazane jest, aby to ów dj we własnej osobie pojawił się na targach ślubnych. Wówczas wszyscy przyszli małżonkowie będą mogli zapoznać się ze sposobem bycia usługodawcy i stwierdzić, czy na pewno im on odpowiada. Warto także zapewnić sobie dodatkowe gadżety reklamowe.


Warte uwagi informacje dotyczące tematu dostępne są na:

  • Balonyzlogo.pl – strona internetowa firmy oferującej reklamowe balony pneumatyczne
  • Event Logistica – witryna internetowa firmy tworzącej stoiska targowe
  • Slub-wesele.pl – internetowy portal poświęcony branży ślubnej
  • Prezenterzy-tychy.pl – strona internetowa, którą prowadzi dj na wesele ze śląska

Podsumowanie zagadnień

Reklama pneumatyczna może stanowić miły dodatek, wyróżniając stanowisko targowe spośród innych. Nie jest jednak konieczna, albowiem w sytuacji, w której odległości między stoiskami targowymi będą mniejsze, można zadbać o pozytywne wrażenie na inne sposoby.